Registrace do katalogů

Jakmile spustíte nový web, musíte na něj přivést zákazníky. Krok, kterým se začíná, bývá registrace stránek do katalogů.

Registrace stránek do katalogů je součástí SEM marketingu účinně však napomáhá i SEO optimalizaci. Profesionální registrace zahrnuje analýzu klíčových slov, sestavení vhodných popisků a volbu správných portálů a kategorií.

Placené zápisy v katalozích

Pokud jste špičkou v oboru, je pro vás důležité přední umístění nejen ve vyhledávačích prostřednictvím SEO, ale také katalozích. Posoudíme za vás, které zápisy jsou pro vás vhodné a přinesou nejlepší výsledky.

Proč je registrace vhodná pro SEO?

Na poli SEO optimalizace napomáhá vhodně provedená registrace v budování zpětných odkazů (linkbuilding), která zajišťuje popularitu vašich stránek pro fulltextové vyhledávače.

Slovníček pojmů

Registrace do katalogu
Proces, který v sobě zahrnuje vytipování vhodných katalogů a sekcí, anlýzu klíčových slov, přípravu textového popisku a samotné vložení těchto údajů do předpřipravených formulářů katalogů.
Zpětné odkazy
odkazy vedoucí z vnějších stránek na váš web. Více se budouvání zpětných odkazů věnujeme na samostatné stránce.

Registraci využili

Registraci do katalogů od nás využila síť Hotelů Goldencity, výrobce software společnost Fine nebo společnost HENKEL ČR.


Navigace